• strona kontrastowa
    • a

      a

      a

2021-05-13

Zaproszenie na warsztaty on-line „Efektywność energetyczna w budownictwie i renowacja energetyczna budynków”

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie informuje o możliwości wzięcia udziału w warsztatach online organizowanych przez Polsko-Niemiecką Izbę Przemysłowo-Handlową na zlecenie Bawarskiego Ministerstwa Gospodarki, Rozwoju i Energii we współpracy z Bayern International mbH oraz TumTech GmbH.

Dwudniowe warsztaty online w temacie „Efektywność energetyczna w budownictwie i renowacja energetyczna budynków” odbędą się w terminie 9-10 czerwca br.

Celem webinaru jest przedstawienie trendów i innowacyjnych technologii z tego obszaru stosowanych obecnie w Niemczech.

Do udziału w warsztacie zaproszone są firmy zainteresowane zapoznaniem się z bawarskimi rozwiązaniami i doświadczeniami w tych obszarach, poznaniem oferty firm oraz nawiązaniem kontaktu z wybranymi firmami w indywidualnych rozmowach B2B.

Poniżej można pobrać wstępny program warsztatów oraz formularz zgłoszeniowy będący jednocześnie rozpoznaniem potrzeb/zainteresowań uczestników. Organizatorzy zapewniają, że w miarę możliwości postarają się dopasować do nich finalny program warsztatów.

Ważna informacja: Udział jest płatny, a zgłoszenie ma charakter wiążący.

Pierwszym 20 osobom (reprezentującym różne firmy) Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa oferuje bezpłatny udział w warsztacie, pod warunkiem faktycznego wzięcia w nim udziału. W przypadku zgłoszenia się i niewzięcia udziału Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa obciąży zgłoszoną osobę kwotą 85,- EUR (tzw. no-show-fee). Dla wszystkich pozostałych opłata za udział wynosi równowartość 85,- EUR/ za osobę.

Więcej informacji oraz odpowiedzi na pytania można uzyskać u przedstawiciela Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej (organizatora wydarzenia):

 

Anna Grzelak-Frank

T.+ 48 (22) 53 10 514

E-Mail: agrzelak@ahk.pl

 

Termin zgłoszeń upływa 24.05.2021. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Wszelkie pytania w tej sprawie należy kierować DO PRZEDSTAWICIELA ORGANIZATORA.

Opublikowano: 2021-05-13

Przez:admin