• strona kontrastowa
    • a

      a

      a

2021-06-07

Weź udział w Europejskim Tygodniu Zrównoważonego Rozwoju

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie zachęca do wzięcia udziału w Europejskim Tygodniu Zrównoważonego Rozwoju (20-26 września 2021 r.).

Jest to inicjatywa w skali ogólnoeuropejskiej mająca na celu zwiększenie widoczności działań, projektów i wydarzeń promujących zrównoważony rozwój oraz wdrażanie Agendy 2030 wraz z Celami Zrównoważonego Rozwoju. Do udziału w niej zaproszeni są uczniowie, studenci, organizacje pozarządowe, instytucje edukacyjne, przedstawiciele środowisk naukowych, samorządu oraz przedsiębiorcy oraz wszystkie osoby, dla których kwestie zrównoważonego rozwoju są ważne.

Już teraz mają Państwo możliwość zarejestrować swoje inicjatywy na dedykowanej wydarzeniu platformie www.esdw.eu. Projekty mogą być realizowane od 18 września do 8 października 2021 r.

Organizatorzy w szczególności zachęcają do podejmowania aktywności dostosowanych do obowiązujących ograniczeń związanych z zagrożeniem epidemicznym tj. lekcje, warsztaty, webinary, wystawy projekty filmowe, a także wszelkie inicjatywy wirtualne.

W przypadku pytań należy kontaktować się z p. Maciejem Jędrychowskim e-mail: maciej.jedrychowski@klimat.gov.pl.

Opublikowano: 2021-06-07

Przez:admin